Školské vyučovanie sa začína dňa 2. septembra 2021 (štvrtok).
Slávnostné otvorenie školského roka sa uskutoční pred budovou školy o 8.30 hod. Prosíme Vás, aby so žiakom prvého ročníka prišiel len jeden zákonný zástupca.
Žiaci 2. – 9. ročníka môžu prichádzať do budovy školy postupne od 07.00 hod. hlavným vchodom bez zákonných zástupcov.
V prvý deň školského vyučovania nie je otvorená ŠKD a nevydáva sa ani obed v školskej jedálni.
Nižšie prikladáme informácie k rannému filtru, tlačivám či školskému semaforu.
1. Ranný filter a tlačivá pre žiakov
- Každý žiak je povinný pri nástupe do školy predložiť triednemu učiteľovi "Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti dieťaťa“, ktoré si stiahnete tu: Pisomne_vyhlasenie_o_bezpriznakovosti_dietata.docx (Pozn.: toto tlačivo je možné vyplniť aj elektronicky cez stránku EduPage, postup je popísaný v ďalšom ozname na našej webstránke).
- Pri vchode do budovy bude žiakom vykonaný ranný filter (dezinfekcia rúk, kontrola rúška, meranie teploty dieťaťa).
- Každé dieťa musí mať so sebou dve rúška na prekrytie tváre (jedno náhradné si ponechá v skrinke) a balíček papierových vreckoviek.
- Každý zákonný zástupca žiaka 1. ročníka je povinný predložiť tlačivo "Písomné vyhlásenie návštevníka o bezpríznakovosti", ktoré nájdete tu: Pisomne_vyhlasenie_navstevnika_o_bezpriznakovosti.docx
Kto nemá možnosť vytlačiť si vyššie spomenuté písomné vyhlásenia, môže si ich prevziať pri vchode do školy dňa 31.8.2021. Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti musí byť podpísané zákonným zástupcom žiaka.
2. Ostatné informácie
Režim školy sa riadi podľa školského semaforu vydaným Ministerstvom školstva, vedy výskumu a športu SR: Skolsky_semafor.pdf
O prípadných ďalších pokynoch a opatreniach súvisiacimi s ochorením COVID-19 Vás budeme dostatočne vopred informovať. Všetkých rodičov prosíme o toleranciu a pochopenie. Veríme, že spoločnými silami začiatok nového školského roka bez problémov zvládneme. V prípade otázok neváhajte kontaktovať triedneho učiteľa, ktorý Vám rád podá bližšie informácie.
Tešíme sa na stretnutie s Vami,
Mgr. Lenka Jamrichová
riaditeľka školy
