Prvé zimné dni sme v našej škole využili naplno a dopriali deťom aktívny pohyb na čerstvom vzduchu. Deti zo Školského klubu detí spolu so žiakmi športového krúžku sa zúčastnili korčuľovania na klzisku v Malých Hostiach, kde si mohli preveriť a zdokonaliť svoje korčuliarske zručnosti.
Pre niektorých to bola príležitosť urobiť prvé kroky na ľade, iní si s radosťou zdokonaľovali techniku a pomáhali kamarátom. Korčuľovanie však nebolo len o športovom výkone – dôležitú úlohu zohrával aj spoločný zážitok, spolupráca, vzájomná podpora a dobrá nálada, ktorá panovala počas celého popoludnia.
Keďže sa korčuľovanie u detí stretlo s veľkým úspechom, o týždeň sme si túto obľúbenú aktivitu zopakovali a opäť si užili pohyb na ľade.
O občerstvenie na ľade v podobe sladkých palaciniek sa postaral p. Milan Šimún, za čo mu veľmi pekne ďakujeme.
Zimná sezóna sa len začína a my sa už teraz tešíme na ďalšie zimné dobrodružstvá, ktoré našim žiakom prinesú radosť z pohybu a nezabudnuteľné zážitky.
Ing. Katarína Števulová, Mgr. Veronika Šimúnová, Mgr. Miroslav Stýskal
